Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze zasilacza 24 VDC؟

Najważniejszymi parametrami technicznymi zasilaczy są oczywiście jednostka mocy (W - WATT)، natężenie (A - AMPER) i napięcie (V - VOLT). Napięcie wejściowe to rodzaj prądu dostarczanego do zasilacza (zwykle 230 V)، natomiast napięcie wyjściowe określa prąd płynący między zasilaczem a samym źródłem światła. Oczywiście moc zasilacza إلى moc wynikająca z napięcia wyjściowego i natężenia prądu - rozwiązując problemy ze spadkami napięcia i zapewniając مدخرات غير متوفر في الوقت المناسب.

زوباكز زاسيلاكز 24vdc

24V DC امدادات الطاقة ويجوسيا 100W 4.16A (DC) Sterowane impulsowo ، stabilizowane ، wodoodporne.

عشرة zasilacz ma wysoki stopień ochrony IP67 ، wewnątrz jest w pełni uszczelniony ، co تشيني go wodoodpornym do użytku na zewnątrz. Jego obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Może być Stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz. Maksymalnie 20 m 300 ضوء LED lub 10 m 600 taśm LED jest wystarczające. Dzięki wbudowanym kablom podłączenie zasilania jest łatwe i szybkie. Każdy ma długość około 15 سم.

Napisz do nas، aby uzyskać ceny، w magazynie - زاموف هكذا

ني ويدزيس سوجيجو تحديد ?

Skontaktuj się z productem w sprawie kategorii produktów. Niestandardowe napięcia wyjściowe są dostępne przez OEM. داج نام زنا ، تشيجو بوترزيبوجيسز. Aby zobaczyć przedmioty wysyłane do innego kraju، zmień adres dostawy. Obsługujemy naszych klientów od 2011 roku، już teraz skontaktuj się z nami w sprawie zgodności opinii i ograniczeń.

Jak podłączyć paski LED bez lutowania

Przykład montażu taśm LED

Załóżmy، że zdecydujesz się wyposażyć sufit lub oddzielną część pokoju w dośćoony wzór geometryczny. نا برزيكواد:

بدون قيود
براك ograniczeń

Jak w takim razie podłączyć paski LED bez lutowania ، postaram się to wytłumaczyć na poniższym przykładzie. Zgadzam się، że za pomocą lutownicy dość trudno będzie zbudować taką konfigurację z pojedynczymi partami taśmy LED، a podłączenie takiej konstrukcji zajmie sporo czasu. Podpowiemy jak złożyć taki projekt w zaledwie 1 ÷ 2 godziny. Aby to zrobić، po prostu kup wymaganą liczbę złączy، a mianowicie.

* prosty do połączenia taśmy z taśmą ؛

* كرزي ؛

* W kształcie Litery T ؛

* trzy w kształcie litery L ؛

* bezpośrednie połączenie taśmy z drutem ؛

* złącze zasilania do podłączenia listwy do zasilacza (اكتب "nakrętka").

zalety łatwa instalacja
Zalety łatwa instalacja

مخطط LED للضوء:

يمكنك استخدام مصابيح LED للأبواب من równomierne rozłożenie napięcia!

Bezpieczeństwo أنا zgodno

Zasada ta dotyczy również montażu taśm LED RGB.

trzy sposoby wyboru
trzy sposoby wyboru

Taśma RGB wymaga użycia sterownika. Sterownik należy dobierać według tej samej zasady co zasilacz. Musi być co najmniej tak mocna، jak wybrana przez nas wstążka. Sterownik należy sawsze montować po zasilaczu، ponieważ pracuje na tym samym napięciu co taśma LED. Zamontowanie الذهاب przed zasilaczem spowodowałoby jego nieodwracalne uszkodzenie.

نفس wyjścia łączą bezpieczeństwo
wyjścia łączą bezpieczeństwo

Najmocniejsze sterowniki do taśm RGB zapewniają 144W zasilaczy، dzięki czemu mogą obsłużyć maksymalnie 10 m taśmy 300 LED SMD5050 RGB lub 20 مترًا 150 LED SMD5050 RGB. Jeśli liczba jest większa، musimy użyć wzmacniacza. Jak sama nazwa wskazuje ، wzmacnia sygnał pochodzący z drivera i przekazuje go do kolejnych odcinków taśmy. Wzmacniacz ma moc 144W ، مع إمكانية التركيب والتركيب ، 10 أمتار ، 300 LED SMD5050 RGB lub 20 مترًا ، 150 LED SMD5050 RGB.

użyj wzmacniacza
Użyj wzmacniacza

Dzięki wzmacniaczom mamy możliwość sterowania bardzo dużymi odcinkami taśmy LED RGB. مخطط Poniżej możesz zobaczyć ، مع którym kontroler RGB nie jest bezpośrednio podłączony do taśmy LED. Przesyła sygnał RGB tylko do wzmacniaczy ، افعل których podłączone są taśmy LED RGB. مخطط pokazane są dwa wzmacniacze ، ale oczywiście może być ich znacznie więcej. Oczywiście należy również wziąć pod uwagę moc zasilacza zasilającego obwód. Jeśli moc zasilacza nie wystarcza do zasilenia całego układu، nadal istnieje możliwość sterowania całym układem za pomocą sterownika RGB. Jedyną różnicą jest to، że kolejne wzmacniacze zasilane są osobnymi zasilaczami، a sygnał RGB nadal odbiera ten sam kontroler RGB.

zasilane z oddzielnych zasilaczy
Zasilany oddzielnymi zasilaczami

مشاركة:

فيسبوك
تويتر
بينترست
لينكدين:
إينا ليونج

إينا ليونج

الرد آخر

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. 必填 项 已 用*标注

15 - 6 =

en English
X

أحدث المنتجات وأكثرها سخونة في عام 2022

جميع إجاباتك موجودة في التقرير الشهري لـ SANPU ، 2022

اخترنا العناصر الأكثر شيوعًا من أكثر من 1,000 عنصر من عملائنا ، لمساعدتك في العثور على منتج النبيذ.

اسأل عن اقتباس سريع

سوف نتصل بك في غضون يوم عمل واحد ، يرجى الانتباه إلى البريد الإلكتروني الذي يحتوي على اللاحقة "@ smpspower.com".