Czy Można ciąć światła z taśmy ledowej

مصباح LED لامبي

W prostym układzie szeregowym moduły na elastycznej taśmie płytki drukowanej، składające się z trzech diod i rezystora، pozwalają na utrzymanie stałego przepływu prądu w obwodzie LED Długość modułów w sprzedaży (25 mm، 50 mm، 100 mm) zależy głównie od wielkości taśmy i powinna być odpowiednio dobrana. Taśma może być zasilana 12 V DC w zależności od zastosowania. Światło taśmowe LED dominuje również na rynku motoryzacyjnym. W tym przypadku stosuje się oświetlenie taśmowe LED zasilane stałciem 24 V. W porównaniu z klasycznymi paskami ledowymi، paski 24 V podwajają liczbę diod na jednym pasku. Taśmy LED nawinięte na rolkę dostępne są w określonych przedziałach metrażowych i najczęściej osiągają długość 5 metrów. Ponieważ każdy moduł wchodzący w skład taśmy stanowi jej system układania، moliwe jest przecięcie taśmy w dowolnym miejscu.

Rodzaje taśm LED

Rodzaje taśm LED

Lampy do taśm LED można sklasyfikować według dwóch kryteriów: Temperatury i barwy emitowanej wiązki światła oraz liczby i wielkości zastosowanych diod. W pierwszym przypadku wyróżniamy kolorowe taśmy LED - białe (ciepłe ، المحايد lub zimne) ، których wybór powinien zależeć od miejsca użytkowania ؛ أحادية اللون (czerwone ، zielone ، niebieskie ، różowe lub żółte) ؛ أحادية اللون RGB (zmienna barwa światła). W zależności od powierzchni taśmy ، مع وضع stosowane są diody LED o różnych rozmiarach (LED 3528 3,5،2,8 mm x 5050،5 mm ، LED 5 5060 mm x 5 mm lub LED 6 XNUMX mm x XNUMX mm).

Układ LED ، którego będziesz potrzebował ، będzie zależał od Twojego projektu. Przeczytaj poniżej ، aby uzyskać więcej informacji.

Porównanie SMD LED 5050 ، 2835 ، 3528 ، 3014

مصباح LED مرن

Gdzie ciąć taśmy świetlne LED ني موينا ciąć taśm świetlnych LED byle gdzie.

إضاءة LED

Taśmy świetlne LED cięte

lutowanie taśm LED

przylutować miedziane kropki

Światło paskowe LED

Wybierz odpowiedni zasilacz LED.

Jeśli zdecydujemy się na zakup tylko taśmy i zdalne podłączenie do sieci ، powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na dobór odpowiedniego urządzenia zasilającego. W zależności od długości i rodzaju taśmy LED ، zasilanie będzie inne. Z reguły wartości podawane są w przeliczeniu na metr bieżący taśmy، więc atwo jest obliczyć odpowiednią moc za pomocą poniższego wzoru: P = Pm xl

P- zasilacz docelowy

PM- Moc Taśmy LED مع ضوء متر مربع

l - długość taśmy LED

Podłączenie taśmy świetlnej LED podłączenie taśmy świetlnej LED

Podłączenie jednokolorowych świateł LED

شاشة LED للمونتاو

Instalacja pasków świetlnych RGB

مخطط إنستالاجي باسكوف LED RGB

مشاركة:

فيسبوك
تويتر
بينترست
لينكدين:
إينا ليونج

إينا ليونج

الرد آخر

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. 必填 项 已 用*标注

3 × 4 =

en English
X

أحدث المنتجات وأكثرها سخونة في عام 2022

جميع إجاباتك موجودة في التقرير الشهري لـ SANPU ، 2022

اخترنا العناصر الأكثر شيوعًا من أكثر من 1,000 عنصر من عملائنا ، لمساعدتك في العثور على منتج النبيذ.

اسأل عن اقتباس سريع

سوف نتصل بك في غضون يوم عمل واحد ، يرجى الانتباه إلى البريد الإلكتروني الذي يحتوي على اللاحقة "@ smpspower.com".