ELV باهتة ندير؟

Elektronik Alçak Gerilim (ELV) Dimmerler başlangıçta düşük voltajlı (12V) MR16 tipi armatürlerde kullanılan Elektronik Alçak Gerilim Transformatörlerini düzenlemek için tasarlanmıştır. ELV dimmerler و transformatörler çok daha pahalıdır ؛ bununla birlikte daha sessiz çalışma، çok daha iyi kontrol kullanın ve genellikle Manyetik Alçak Gerilim Transformatörlerinden (MLV) daha uzun süre dayanma eğilimindedir.

ELV باهتة ، باهتة LED ile aynı mıdır؟

LED'ler yalnızca doğru akımları (DC) işleyebilir ve sonuç olarak LED'li bir ELV dimmer kullanmak biraz sürücü gerektirir. Çeşitli dimmerler LED'leri farklı şekilde etkiler. Düşük frekanslı bir MLV باهتة ، LED'i yüksek frekanslı bir ELV dalga biçimiyle kontrast oluşturacak şekilde etkiler.

Neden bir ELV dimmerine ihtiyacım var؟

أكور أمبولر Raylı sistemler gibi akkor alçak gerilim sistemleri، sürücüyü korumak için bir ELV veya MLV dimmer gerektirebilecek transformatörlere sahiptir.

CL ve ELV dimmerler arasındaki fark nedir؟

Bu، CFL و LED ampullerin daha düzgün kullanımı için yapılmış özel bir dimmer türüdür. Manyetik Düşük Voltaj (MLV): Bu dimmerler ، bir manyetik sürücü ile kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Bu، sürücünün LED sürücü donanımına zarar vermeden gözden geçirip yanıt verebilmesi için gücü besler.

ELV، TRIAC ile aynı mıdır؟

Karartıcılarla ilgili terminoloji kafa karıştırıcı olabilir. Neyse ki، aynı şeyi söylemenin farklı yolları. İşte kepçe.

بير ليد ( ışık yayan diyot ) ile birlikte kullanılan Elektronik Alçak Gerilim (ELV) باهتة neredeyse cennette yapılmış bir eşleşmedir.

ELV dimleme 0-10V ile aynı mı؟

DIM0-10V ELV ، ELV kısılabilir aydınlatma öğeleri için 0-10V karartma sinyalini bir ELV (dijital düşük voltaj) ters fazlı karartma sinyaline dönüştüren Kısılabilir birldür. ELV kısılabilir aydınlatma öğeleriyle standart 0-10V alçaltma kontrollü dimmerlere izin verir ve٪ 1'e kadar verimli bir şekilde karartır.

Dimmerinizin LED uyumlu olup olmadığını nasıl anlarsınız؟

ميفكوت ديميرينيزي كونترول إيدن

Kısma anahtarının türü ve min / maksimum yük aralığı، LED ampullerle uyumluluğu gösterecektir. Arka kenar dimmerleri ، LED ampullerle en iyi şekilde çalışır ve öncü dimmerler، geleneksel akkor ve halojen ampullerle en iyi sonucu verir.

ELV kısma، faz kısma ile aynı şey midir؟

Elektronik Azaltılmış Voltaj (ELV) partileri genellikle ters kademeli kontrollere ihtiyaç duyar ve ileri faz karartması için uygun değildir. Ters faz kontrolleri، döngünün başında etkinleştirerek ve döngünün ortasında kapatarak giriş gücünü modüle eder.

Kısıcının çalışmaya olarak dahili ısıyı العادي dağıtmasına yardımcı olmak için، tipik bir dimmer bir anahtardan daha geniştir.

Dimmer Türleri Her tür aydınlatma kaynağının (yük türleri) ، özel dimmer türleri gerektiren bireysel özellikleri vardır.

LED ışıklar için LED güç kaynakları

Işık çıkışı ، bir LED karartma sürücüsü kullanılarak kolayca değiştirilebilir.

ديجير باهتة

مشاركة:

فيسبوك
تويتر
بينترست
لينكدين:
إينا ليونج

إينا ليونج

الرد آخر

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. 必填 项 已 用*标注

4 × 4 =

en English
X

أحدث المنتجات وأكثرها سخونة في عام 2022

جميع إجاباتك موجودة في التقرير الشهري لـ SANPU ، 2022

اخترنا العناصر الأكثر شيوعًا من أكثر من 1,000 عنصر من عملائنا ، لمساعدتك في العثور على منتج النبيذ.

اسأل عن اقتباس سريع

سوف نتصل بك في غضون يوم عمل واحد ، يرجى الانتباه إلى البريد الإلكتروني الذي يحتوي على اللاحقة "@ smpspower.com".