Jak wybrać zasilacz 24 VDC؟

Najważniejszymi parametrami technicznymi zasilaczy są oczywiście jednostka mocy (W - WATT)، natężenie (A - AMPER) i napięcie (V - VOLT). Napięcie wejściowe to rodzaj prądu dostarczanego do zasilacza (zwykle 230 V)، natomiast napięcie wyjściowe określa prąd płynący między zasilaczem a samym źródłem światła. Oczywiście moc zasilacza إلى moc wynikająca z napięcia wyjściowego i natężenia prądu - rozwiązując problemy ze spadkami napięcia i zapewniając مدخرات غير متوفر في الوقت المناسب.

شارك في الدعابة zasilacz 24 VDC؟

Zasilacz 24 V może przekształcać prąd zmienny na prąd stały. Niektóre urządzenia wymagają prądu stałego، ale mają dostęp tylko do klimatyzacji pochodzącej z powierzchni ściany.

W celu uzyskania pożądanego efektu świetlnego taśmy LED konieczne jest zasilenie odpowiednio dobranym zasilaczem، o czym decyduje zapotrzebowanie mocy taśmy LED. Zasilanie może być wyższe، nigdy niższe np. do zasilania 5-metrowej taśmy LED SMD 3528 LED - potrzeba 300W (watów) (24 metrów x 5،4,8W / m) należy dobrać zasilanie 30W 24V ، a do zasilania 5 metrowej taśmy LED SMD 5050 LED - ضوء 150W (36 متر × 5،7,2 واط / م) Należy dobrać zasilanie 45W 24V.

زوباكز زاسيلاكز 24vdc

24V DC امدادات الطاقة ويجوسيا 100W 4.16A (DC) Sterowane impulsowo ، stabilizowane ، wodoodporne.

عشرة zasilacz ma wysoki stopień ochrony IP67 ، wewnątrz jest w pełni uszczelniony ، co تشيني go wodoodpornym do użytku na zewnątrz. Jego obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Może być Stosowany w pomieszczeniach i na zewnątrz. Maksymalnie 20 m 300 ضوء LED lub 10 m 600 taśm LED jest wystarczające. Dzięki wbudowanym kablom podłączenie zasilania jest łatwe i szybkie. Każdy ma długość około 15 سم.

Napisz do nas، aby uzyskać ceny، w magazynie - زاموف هكذا

ني ويدزيس سوجيجو تحديد ?

Skontaktuj się z productem w sprawie kategorii produktów. Niestandardowe napięcia wyjściowe są dostępne przez OEM. داج نام زنا ، تشيجو بوترزيبوجيسز. Aby zobaczyć przedmioty wysyłane do innego kraju، zmień adres dostawy. Obsługujemy naszych klientów od 2011 roku، już teraz skontaktuj się z nami w sprawie zgodności opinii i ograniczeń.

Jak podłączyć taśmę LED do zasilacza؟

Przejdźmy więc do bardziej skomplikowanego kroku ، a mianowicie odpowiedzi na pytanie jak podłączyć taśmę LED do włącznika. Nie zniechęcaj się na początku، po prostu wydaje się to trudne، ale wcale tak nie jest. Chodźmy تفعل براسي.

1. na przełączniku znajduje się złącze z napisem LED. Aby to zrobić ، ostrożnie przylutuj wejście do paska LED.

podłącz wyjścia za pomocą wtyczki

2. Następnie również przylutuj do złącza oznaczonego POWER SUPPLY ، ale tym razem przylutuj przewody do zasilacza 12v DC.

kabel i wtyczki

3. Upewnij się، że wszystko jest prawidłowo zamontowane i podłączone.

zalety łatwa install

4. Zamontuj przełącznik tam، gdzie należy.

5 Wywierć otwór w pokrywie na diodę nadajnika wiertłem 5 mm. Bardzo ważne jest، aby miał dokładnie taką średnicę.

6. Gotowe!

مخطط LED للضوء:

يمكنك استخدام مصابيح LED للأبواب من równomierne rozłożenie napięcia!

Bezpieczeństwo أنا zgodno

Poniżej pokażemy ، jak podłączyć pasek LED ، aby uniknąć spadku napięcia.

Spadek napięcia nastąpi ، jeśli w jednej sekwencji połączymy szeregowo więcej niż 5 m taśmy. Początek paska LED będzie świecił znacznie jaśniej niż koniec.

ograniczone z jednej strony

W przypadku taśm LED dłuższych niż 5 m najlepiej jest podłączyć zasilanie na środku odcinka، aby zapewnić strumień świetlny na końcach taśmy LED.

ograniczony w środku

مشاركة:

فيسبوك
تويتر
بينترست
لينكدين:
إينا ليونج

إينا ليونج

الرد آخر

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. 必填 项 已 用*标注

2 × 1 =

en English
X

أحدث المنتجات وأكثرها سخونة في عام 2022

جميع إجاباتك موجودة في التقرير الشهري لـ SANPU ، 2022

اخترنا العناصر الأكثر شيوعًا من أكثر من 1,000 عنصر من عملائنا ، لمساعدتك في العثور على منتج النبيذ.

اسأل عن اقتباس سريع

سوف نتصل بك في غضون يوم عمل واحد ، يرجى الانتباه إلى البريد الإلكتروني الذي يحتوي على اللاحقة "@ smpspower.com".